Podestýlka

28. května 2011 v 9:22 |  Před tím než si koupíte morče
Podestýlka se dává do klece. Tady mám dva příklady podestýlek:
Toto je podestýlka do tvaru oválků. Podestýlka je dřevěná. Jeden čas jsme tuto podestýlku kupovali, jenomže mě připadalo, že mořčátkům se na ní špatně běhá. Tak jsme začali kupovat piliny a přišlo mi že je to lepší. Většina lidí co mají morčátka tak na podestýlku nedávají seno, ale já jo. Morčátka se rádi schovávají v seně a rádi jej jí. Proto je dobré senno na podestýlku dát. Tuto podestýlku doporučuji. Takhle podestýlka vypadá:
Tak tohle jsou piliny. Piliny teď mám u morčátek v kleci. Jsou měkké tak se morčátkům na nich běhá dobře. Morčátka když se honí tak piliny můžou lítat ven z klece, proto je dobré dát na podestýlku seno. Seno se tam dává také jak už jsem říkala proto, aby se morčátka mohla schovávat a seno okusovat. Seno by neměli jíst jenom z podestílky, ale i z jesliček. Piliny určitě doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi morčata?

Ano
Ne

Komentáře

1 Kája Kája | 20. března 2013 v 15:14 | Reagovat

Ten balík CHIPSI CITRUS to jsou hobliny ne? Piliny jsou strašně maličký a morčátkům se mohou dostat do oka takže piliny rozhodně ne! Hobliny jsou určo lepší.A s tím senem...Morče se na to vymočí a pak to sní? To není pro morče moc dobré

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama