Misky

28. května 2011 v 9:25 |  Před tím než si koupíte morče
Miska je důležitá věc. Do miky dávejte granule pro morčata. Možná je i dobré mít dvě misky. Do jedné dávat granule a do druhé ovoce a zelaninu. My to tak neděláme, protože naše morčátka převrhávají misku, když chtějí něco lepšího jako je třeba salát. tak tady jsou obrázky misek:
Tak toto je miska keramická. Do ní jsem dříve dávala ovoce a zeleninu morčatkům. Ale ty si to z té misky vyndali tak to bylo na nic. Tato miska je dobrá. Ale je lepší větší než menší, protože z menší jídlo vypadává. My když jsme ještě neměli větší misku tak jsme používali takovouhle. Když jsme tam dali granule a ovoce/zeleninu tak se to tam moc nevešlo a když chtěli sníst granuli, tak všechnu tu zeleninu a ovoce vyházeli. Ale miska je dobrá.


Tato miska je plastová. Je dobrá. Misku neohlodávají, protože v misce něco mají. Já teď mám doma pro morčátka misku plastovou. Takže si myslím že je stejně dobrá jako keramická. Plastové misky jsou většinou větší takže jídlo nevypadává ven. Tuto misku doporučuji stejně jako keramickou misku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi morčata?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama